Jak co roku, również i w tym, ten wspaniały gość dotarł do przedszkolaków z Punktu Przedszkolnego naszej szkoły...

Dzieci bardzo podekscytowane od samego rana zaglądały do okien, sprawdzając czy Święty Mikołaj ze swoim pomocnikiem Aniołkiem już wylądował pod naszym przedszkolem. Podczas zajęć z języka angielskiego, poszukiwaliśmy św. Mikołaja w naszej sali, śpiewając piosenkę: "Santa, Santa, where are You?" aż wreszcie wszystkie grzeczne przedszkolaki doczekały się wizyty tego wyczekiwanego gościa :) Każdy otrzymał paczuszkę z prezentami, ale dzieci nie pozostały dłużne i odwdzięczyły się św. Mikołajowi, wręczając mu pięknie udekorowane serduszka oraz śpiewając przygotowaną znacznie wcześniej piosenkę. To był dzień pełen wrażeń! Radości było co nie miara! :)

Wychowawca: Iwona Suder