W ramach współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Krakowie w naszym przedszkolu przeprowadziliśmy akcję profilaktyczną pt. „BABCIU, DZIADKU - BĄDŹCIE OSTROŻNI!”

„Z okazji Dnia Babci i Dziadka w poprzednich latach w przedszkolach, świetlicach i innych placówkach organizowane były spotkania i pokazy artystyczne. W tym roku ze względu na obecną sytuację epidemiczną oraz potrzebę zachowania bezpieczeństwa podczas kontaktu z osobami starszymi, dzieci w sposób bezpieczny będą mogły dotrzeć do swoich babć i dziadków przesyłając im specjalnie przygotowane laurki. Kartki zostały już przekazane do ponad tysiąca przedszkoli z województwa małopolskiego, gdzie następnie dzieci udekorują je i przekażą swoim babciom i dziadkom – będzie to blisko osiemdziesiąt tysięcy laurek”.

Do naszego Punktu również trafiły kartki, które dzieci pięknie ozdobiły i wraz z upominkami wręczą swoim kochanym babciom i dziadkom, uświadamiając ich w ten sposób i przestrzegając przed niebezpieczeństwami obecnych czasów.

Więcej o akcji można przeczytać klikając w poniższy link: https://malopolska.policja.gov.pl/krk/aktualnosci/6499,Babciu-dziadku-badzcie-ostrozni.html

Odbyła się w naszym przedszkolu również uroczystość z okazji dnia babci i dziadka. To był wspaniały dzień! Pomimo tego, że nie mogliśmy gościć w tym roku szanownych gości w naszym przedszkolu, dzieci bardzo się postarały i pięknie wystąpiły - recytując wiersze, śpiewając piosenki oraz tańcząc dla ukochanych babć i dziadków. Przesyłamy link do filmu oraz fotorelację z uroczystości - zobacz tutaj...

Jeszcze raz wszystkim babciom i dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego!

Wychowawca: Iwona Suder