LAUREACI I FINALIŚCI
MAŁOPOLSKICH KONKURSÓW  PRZEDMIOTOWYCH
(a czasem i innych konkursów też...)

• rok szkolny 2019/2020

Oto nasi niezwykli wychowankowie, którym gorąco gratulujemy i z których jesteśmy bardzo dumni:

Matematyka (nauczycielka - mgr Jolanta Kitlińska)
Ksawery Bartman - 8b - finalista ogólnopolskiej olimpiady matematycznej

Chemia (nauczycielka - mgr Ilona Dziuba)
Jakub Grzegorczyk - 8b - finalista

Z wielką radością informujemy, że w wiosennej sesji konkursu j. angielskiego w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej Olimpus mamy aż 18 laureatów! Są to:
kl. 4 - Marcel Kudlik i Milan Michaliszyn
kl. 5a - Magdalena Sykała, Roksana Chmiela, Natasza Wnuk
kl. 6a - Jan Madeja
k. 6b - Oliwia Potempa, Patrycja Laskowska, Klaudia Kościółek, Kamil Stan, Wiktor Gąsiorek, Fabian Bzdyl, Mikołaj Dworak,
kl. 7 - Kinga Kasperek
kl. 8 - Julia Jarra - Leszczyńska, Zuzanna Zawała, Małgorzata Gorycka, Bianca Radu
W konkursie brało udział 34 uczniów. Spora grupa była o włos od zdobycia tytułu. Opiekunem naukowym ww. uczniów była mgr Monika Płoszaj - Stan.

Są także powody do radości jeśli chodzi o geografię w ww olimpiadzie. Tytuły laureata zdobyli:
kl. 5b - Bartosz Aleksandrowicz
kl. 6b - Antonio Przystał, Kamil Stan, Mateusz Klimek, Fabian Bzdyl
kl. 8 - Hubert Łobocki, Michał Kunc
Opiekunem naukowym ww. uczniów była mgr Ewa Mistarz.

Uczniowie „Jedynki” w roku szkolnym 2019/2020 wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Polskiego Olimpusi zdobyli tytuł laureata zarówno w sesji zimowej, jak i w sesji wiosennej.
Sesja zimowa:
kl. 5a: Natasza Wnuk – I miejsce, Julia Knapik – IX miejsce (mgr Agata Dylawerska)
kl. 6a: Emilia Przechrzta – VII miejsce (mgr Adrianna Łukaszyk)
Sesja wiosenna:
kl. 6a:  Emilia Przechrzta – XIV miejsce (mgr Adrianna Łukaszyk)
kl. 6b:  Dawid Hankus – XV miejsce (mgr Adrianna Łukaszyk)

• rok szkolny 2020/2021...

Co przyniesie? Zobaczymy. Na "naszym koncie" jest już łącznie 40 laureatów i 72 finalistów. Wkrótce odbędą się etapy szkolne małopolskich konkursów przedmiotowych. Wszystkim uczniom JEDYNKI  życzymy sukcesu!

SUMMA CUM LAUDE DRODZY UCZNIOWIE,
SUMMA CUM LAUDE WSPANIALI ICH NAUCZYCIELE!