PRIMUS INTER PARES
(najlepszy wśród równych)

Wymienione, w tej zakładce, osoby to uczennice i uczniowie wybitni. Na Ich świadectwach widnieją oceny celujące i bardzo dobre oraz wzorowe zachowanie. Czyli charakteryzują Ich nie tylko świetne wyniki w nauce, ale przede wszystkim godna naśladowania postawa uczniowska! Każdy z Nich oprócz ogromnego uznania otrzymuje skromną nagrodę - srebrne logo szkoły (gimnazjaliści), które zostało wręczone po raz ostatni ...

... i srebrna brosza będąca obrazem ptaka (oddziały podstawowe). Jedno skrzydło uczniom-ptakom dała szkoła i rodzice. Nad drugim tym jeszcze "koronkowym" młoda osoba musi jeszcze popracować, ale już sama... Broszę tę przygotowała specjalnie dla nas Pani Iwona Tamborska - znakomita, utytułowana i sławna w całym świecie krakowska artystka sztuki biżuteryjnej (logo Jej firmy jest widoczne na zdjęciu poniżej).

OTO ONI:

Rok szkolny 2018/19

Uczniowie oddziałów gimnazjalnych:
Anna Cebula
- 3e (na zdjęciu w środku)
Olga Gawrońska
- 3e
Eryk Federyga - 3c

Uczniowie oddziałów podstawowych:
Victoria Bełz
Sebastian Nosal
Emil Żychowicz
- 8b

Nagrodę Burmistrza MiG Wieliczka za najlepsze wyniki w nauce otrzymali:
Victoria Bełz - uczennica klasy 8b,
Eryk Federyga - uczeń klasy 3c.

Serdecznie Im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!