PRIMUS INTER PARES
(najlepszy wśród równych)

Wymienione, w tej zakładce, osoby to uczennice i uczniowie wybitni. Na Ich świadectwach widnieją oceny celujące i bardzo dobre oraz wzorowe zachowanie. Czyli charakteryzują Ich nie tylko świetne wyniki w nauce, ale przede wszystkim godna naśladowania postawa uczniowska! Każdy z Nich oprócz ogromnego uznania otrzymuje skromną nagrodę srebrną broszę będącą obrazem ptaka. Jedno skrzydło uczniom-ptakom dała szkoła i rodzice. Nad drugim tym jeszcze "koronkowym" młoda osoba musi jeszcze popracować, ale już sama... Broszę tę przygotowała specjalnie dla nas Pani Iwona Tamborska - znakomita, utytułowana i sławna w całym świecie krakowska artystka sztuki biżuteryjnej (logo Jej firmy jest widoczne na zdjęciu poniżej).

OTO ONA - LAUREATKA WW NAGRODY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020:

Antonina Osińska - 8a

Serdecznie Jej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!