Uwaga uczniowie oddziałów ósmych!

   Zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2020/2021 będą Wam przekazywane na bieżąco przez doradcę zawodowego i wychowawczynie. Mimo to, przekazujemy "garść" rekrutacyjnych informacji:

  1. harmonogram - zobacz tutaj...
  2. terminarz - zobacz tutaj...
  3. kalendarz - zobacz tutaj...

UWAGA!
   Przypominamy, że w poniedziałek (17 maja) ruszyła rekrutacja do szkół ponadpodstawowych. Rekrutacja do większości oddziałów potrwa do 21 czerwca, do klas językowych, artystycznych, sportowych oraz przygotowania wojskowego trwa jedynie do 31 maja. Potrzebne informacje można uzyskać przeglądając dysk online (w zakładce Doradztwo Zawodowe) lub kontaktując się z doradcą zawodowym.

 

Uwaga Rodzice przyszłych pierwszoklasistów!

   Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieliczce informuje, że po przeprowadzeniu postępowania rekrutacyjnego do klasy pierwszej na rok szkolny 2021/2022 szkoła dysponuje 2 wolnymi miejscami. W związku z powyższym zostanie przeprowadzone postępowanie uzupełniające.

  1. terminarz - zobacz tutaj...
  2. uchwała Rady Miejskiej w Wieliczce związana z rekrutacją - zobacz tutaj...
  3. zarządzenie burmistrza - zobacz tutaj...
  4. wniosek (dla uczniów spoza rejonu naszej szkoły) - zobacz tutaj...
  5. zgłoszenie (dla uczniów z rejonu naszej szkoły) - zobacz tutaj...

    Wypełnione, zeskanowane dokumenty należy przesłać na adres e'mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Uwaga Rodzice przyszłych przedszkolaków!

    Rekrutacja do oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2021/2022 została zakończona.