You are currently viewing 1000 książek dla „Czwórki” w Konkursie Empiku!

1000 książek dla „Czwórki” w Konkursie Empiku!

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 4 w Wieliczce przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu Empiku „1000 powodów, by czytać”…

Nagrodą główną w konkursie jest pakiet 1000 książek na kwotę 25 tysięcy złotych. Nagrodę tę otrzyma 10 szkół w całym kraju: 5 liczących do 120 uczniów i 5 – powyżej 120 uczniów. Jesteśmy szkołą należącą do drugiej kategorii – powyżej 120 uczniów. Zwracamy się do całej społeczności Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieliczce z gorącą prośbą o głosowanie na „Czwórkę”. W ubiegłych latach placówki w powiecie wielickim wygrywały książki. Bardzo byśmy chcieli, aby nam też się udało. Głosowanie trwa od 2 listopada 2020r. od godziny 12.00. do 2 grudnia 2020r. do godziny 23.59.

Głosujący mogą oddawać jeden głos w każdym dniu trwania głosowania. Odbywa się ono wyłącznie w Aplikacji mobilnej Empiku. Oto link do konkursu: https://www.empik.com/biblioteki, pod którym znajduje się m.in. szczegółowy regulamin.

Liczymy na pomoc i z góry dziękujemy za każdy oddany na nas głos.

Oto krótka instrukcja głosowania:

1. Pobierz aplikację Empiku na telefon.
2. Załóż konto / zaloguj się.
3. Po zalogowaniu na górze jest baner (zmieniający się, ale można go przesuwać).
4. Znajdź kolorowa reklamę z hasłem „1000 powodów, by czytać”.
5. Wejdź i wybierz: szkoła powyżej 120 uczniów.
6. W polu „szukaj” wpisz Wieliczka.
7. Po wyszukaniu naszej szkoły – zagłosuj!

Czynność powtarzaj codziennie!

Proszę pamiętać, aby założyć konto:
1. Nie podajemy wrażliwych danych. Do założenia konta wystarczy adres mailowy i nr telefonu.
2. Aby zagłosować nie musimy dokonać zakupu.

Nauczyciele koordynujący przebieg konkursu w SP4: Małgorzata Jastrzębska, Alicja Pankiewicz, Ewa Drabik, Patrycja Kica.

Dziękuję i pozdrawiam,
Małgorzata Jastrzębska