You are currently viewing Aforyzmy  i  myśli  o  książce  w  interpretacji  plastycznej

Aforyzmy i myśli o książce w interpretacji plastycznej

Notice: Undefined index: file in /home/gimwiel/ftp/wp-includes/media.php on line 1734

W ramach obchodów „Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych”, …

… tradycyjnie już został przeprowadzony w naszej szkole konkurs pt. „Aforyzmy i myśli o książce w interpretacji plastycznej”, zorganizowany przez nauczycieli bibliotekarzy we współpracy z nauczycielami języka polskiego.

Celem konkursu było pogłębianie umiejętności rozumienia aforyzmów, rozwijanie wyobraźni, spostrzegawczości i wrażliwości estetycznej, pogłębianie umiejętności wypowiadania się w formie plastycznej oraz zachęta do tworzenie prac plastycznych, których inspiracją jest książka.

Laureaci konkursu:
I miejsce – Anna Kielian, klasa 3g
II miejsce – Aleksandra Kielian, klasa 1h
III miejsce – Anna Gargula, klasa 1c
Wyróżnienie otrzymała Joanna Dudlińska z klasy 1h.

Zwyciężczyniom gratulujemy !