You are currently viewing Aleksandra Kost – Laureatką Małopolskiego Konkursu Biologicznego

Aleksandra Kost – Laureatką Małopolskiego Konkursu Biologicznego

Notice: Undefined index: file in /home/gimwiel/ftp/wp-includes/media.php on line 1723

Aleksandra Kost uczennica 2b została laureatką Małopolskiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjum w roku szkolnym 2015/2016. Sukces Ola zawdzięcza przede wszystkim swojemu talentowi, zaangażowaniu, ogromnemu wkładowi pracy i chęci poszerzania swojej wiedzy.

W dniu 5 kwietnia 2016r. w Collegium Śniadeckiego na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie odbyło się uroczyste zakończenie konkursu, na którym Ola odebrała stosowne zaświadczenia.

Serdeczne gratulacje!
Monika Kaleta