You are currently viewing CYBERPRZEMOC tematem spotkania z funkcjonariuszem Policji

CYBERPRZEMOC tematem spotkania z funkcjonariuszem Policji

Cyberprzemoc, nieuczciwi wirtualni znajomi, zagrożenia wynikające z korzystania z Internetu, zasady bezpieczeństwa oraz kształtowanie świadomego, mądrego odbiorcy i jednocześnie użytkownika mediów – to zagadnienia, które omówił st. sierż. Damian Obrzud funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Wieliczce z uczniami naszej szkoły w ramach akcji Bezpieczny Internet.

Dnia 25.02.2020 r. odbyła się prelekcja skierowana do uczniów poświęcona tematyce zagrożeń z którymi mogą spotkać się podczas korzystania z Internetu. Wspólnie z uczniami wypracowano zasady bezpiecznego poruszania się w wirtualnym świecie. Oprócz prelekcji uczniowie oddziałów trzecichi czwartych wzięli udział w konkursie plastycznym. Funkcjonariusz Pan Damian Obrzud nagrodził zwycięzców nagrodami.

pedagog szkolny Aneta Pasek