You are currently viewing Dni Talentów i Pasji

Dni Talentów i Pasji

Przez trzy dni, od 10 do 12 maja, mieliśmy wielką przyjemność podziwiania sporej grupy odważnych uczniów, którzy zaprezentowali swoje liczne talenty. Były występy wokalne, taneczne, gimnastyczne, instrumetnalne a także wspaniała wystawa prac plastycznych zorganizowana przez panią Jadwigę Muszyńską. Świetną zabawę dopełniła fantastyczna publiczność złożona z uczniów i nauczycieli, która z wielkim entuzjazmem i życzliwością oklaskiwała każdego uczestnika. Wszystkim wykonawcom serdecznie dziękuję za to, że zechcieli podzielić swoim talentem, nie raz i nie dwa wprawiając w zachwyt całą społeczność Jedynki. Specjalne podziękowania należą się uczniom Samorządu Uczniowskiego oraz chłopcom obsługującym całe wydarzenie pod względem technicznym. Maks, Kuba, Marcel, Miłosz, Ania, Zosia i Michalina – dziękuję za waszą ciężką pracę i niezwykłe zaangażowanie!

Monika Płoszaj – Stan

</p?