You are currently viewing DZIEŃ BIBLIOTEKARZA I BIBLIOTEK

DZIEŃ BIBLIOTEKARZA I BIBLIOTEK

Dzisiaj w grupie Słoneczek w Punkcie Przedszkolnym w Bogucicach zorganizowany został Dzień Bibliotekarza, który przypada na 8-go maja. Z tej okazji na nasze zajęcia zaprosiliśmy p. Justynę Szewczyk – Panią pracującą w bibliotece naszej szkoły, która opowiedziała dzieciom o swoim zawodzie, ale również przeprowadziła wirtualną wycieczkę po bibliotece.
Dzieci utrwaliły swoją wiedzę na temat elementów książki, np. okładka, spis treści, tytuł oraz zawodów niezbędnych do jej wykonania, tj.: pisarz, grafik komputerowy, ilustrator i in. Przedszkolaki wysłuchały także opowiadania o wizycie w bibliotece i odpowiadały na pytania zadane przez nauczyciela.
Bardzo dziękujemy Pani Justynie Szewczyk za te wirtualne odwiedziny i wspaniałe zajęcia!
Wychowawca: Iwona Suder