You are currently viewing Dzień Kobiet, tych małych i tych większych

Dzień Kobiet, tych małych i tych większych

8 marca obchodziliśmy w naszym przedszkolu „Dzień Kobiet, tych małych i tych większych”. Jednym z założeń planu daltońskiego jest miło spędzany czas wśród rówieśników – zarówno w przedszkolu, jak i w szkole. Bardzo ważna jest integracja grupy, którą najlepiej i najpewniej można wyzwolić wśród dzieci, dzięki takim wydarzeniom jak to wczorajsze. Chłopcy z ogromnym zaangażowaniem przygotowywali się do złożenia życzeń swoim koleżankom, ale i one nie pozostały im dłużne i odwdzięczyły się za upominki, które od nich dostały. Nie zabrakło kwiatów, czekoladek, prezencików, laurek, ale i poczęstunku oraz zabawy tanecznej w parach 🙂 Pielęgnujmy życzliwość, empatię i przyjaźń, które z pewnością zaprocentują w przyszłości naszych przedszkolaków.

Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w organizacji tego wydarzenia w naszym przedszkolu. Z pewnością zapadnie ono w pamięci naszych podopiecznych na długo i będzie budzić same pozytywne wspomnienia. Dziękujemy też każdemu, kto przyczynił się, aby również dla wszystkich pań był to wyjątkowy dzień.

Wychowawca: Iwona Suder