You are currently viewing Dzień Przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka

20 września 3 i 4 latki z punktu przedszkolnego w Bogucicach świętowały wspólnie Dzień Przedszkolaka. Już od samego rana panowała wesoła i radosna atmosfera. Po przywitaniu się, dzieci przy dźwiękach muzyki rozpoczęły wspólną zabawę. Było wesoło i kolorowo.

Dzieci śpiewały ulubione piosenki, brały udział w różnych konkursach, zabawach integracyjnych i zawodach sportowych. Nie zabrakło zabaw i tańców z balonami. Dzieci uczyły się kroków i ruchów tanecznych. Dużą frajdę sprawiło dzieciom dekorowanie sylwety balonika według własnego pomysłu. Dzieci wspólnie wykonały pamiątkowy plakat „Przedszkolaki” z odbitymi kolorowymi rączkami oraz współuczestniczyły w tworzeniu dyplomów, które później zostały im rozdane. Na dzieci czekał też mały poczęstunek. Impreza przyniosła wiele radości i niezapomnianych wrażeń. Obchody Dnia Przedszkolaka zakończyły się wspólnym odśpiewaniem piosenki „Jestem małym Przedszkolakiem”.

Elżbieta Cholewczuk