You are currently viewing Gazetka szkolna

Gazetka szkolna

Szkolne Wieści” to gazetka szkolna. Opiekowało się nią Koło Dziennikarskie. Nasza gazetka to rzetelne i wartościowe źródło wiedzy o wydarzeniach szkolnych i lokalnych.

Wydanie pierwszego numeru było dla nas ogromnym wyzwaniem, gdyż wszystkie poprzednie próby pisania szkolnej gazetki kończyły się fiaskiem. Jednak udało się. 11 października 2010r. został wydany premierowy egzemplarz gazetki. Od tego czasu próbujemy ją ciągle zmieniać na lepsze. Obecnie gazetka jest wydawana w kolorowej wersji. Zmianie uległ (październik 2011r.) również tytuł gazetki na „Gramofon„.

Jeżeli masz jakieś pytania, komentarze, recenzje, artykuły itp. napisz do nas na adres:
szkolne_wiesci@sp1.wieliczka.eu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wydaniami naszej gazetki (vide następne strony).

Teraz naszą gazetkę czeka kolejna metamorfoza… Otóż pracujemy nad jej odpowiednikiem wydawanym w naszej nowej szkole podstawowej. Planujemy nową nazwę – może Jedyneczka? A może Czytajto? Czy też Jedynataka? Czas pokaże…