HARMONOGRAM ROZPOCZĘCIA ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

Informuję, że uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego odbędzie się według następującego planu:

1. Klasy 4 rozpoczynają o godzinie 8.00 spotkaniem z wychowawcą, o 9.00 uroczystość na sali gimnastycznej.

2. Klasy 2,3,5,6,7,8 rozpoczynają o godzinie 9.00 spotkaniem z wychowawcą.

3. Klasy 1 rozpoczynają o 11.00 uroczystością na sali gimnastycznej, następnie spotykają się z wychowawcami którzy zabierają ich z sali gimnastycznej do wyznaczonych klasopracowni.

Msza święta w kościele OO. Franciszkanów o 10.00

Ze względów bezpieczeństwa bardzo proszę rodziców o oczekiwanie na dzieci przed szkołą. Proszę także o wyposażenie dzieci w maseczki.
Przypominam, że w dniu 1 września 2021 r. obowiązuje strój galowy.

Informuję też, że w dniach 30-31.08.2021 r. w godz. od 17 do 19 będzie można zakupić elementy stroju galowego oraz mundurki w sklepiku szkolnym. Dla uczniów klas 1 obmiar mundurków zorganizowany zostanie w drugim tygodniu września. Obowiązek mundurków dla uczniów klas pierwszych wymagany jest od pasowania na ucznia. Do tego czasu uczniowie powinni przychodzić do szkoły w kolorach stonowanych.

Z poważaniem – Lucjan Rówiński – dyrektor szkoły