You are currently viewing POWRACAMY JESZCZE RAZ DO MINIONYCH ŚWIĄT Z PODSUMOWANIEM AKCJI „PACZUSZKĄ DLA MALUSZKA”

To bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek.

Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka. Nasza Szkoła już kolejny raz wzięła udział w tej pięknej akcji. Mały Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem Panią Agnieszką Dzięgiel oraz koordynatorem akcji Panią Moniką Kyrc bardzo serdecznie dziękują Uczniom oraz Rodzicom za okazałe serce i tak liczne wsparcie akcji. Zebrane dary zostaną przekazane do Domu Samotnej Matki ul. Przybyszewskiego 39 w Krakowie.