You are currently viewing I miejsce dla uczennicy SP1
Konkurs Mój Las

I miejsce dla uczennicy SP1

Ogólnopolski Konkurs „Mój Las” jest organizowany przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa oraz Ligę Ochrony Przyrody od 1986 r. Laureaci otrzymują nagrody rzeczowe oraz dyplomy ufundowane przez współorganizatora konkursu Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe.

Celem konkursu jest poszerzanie wiedzy przyrodniczej i ekologicznej dzieci i młodzieży szkolnej oraz zachęcanie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska.

Konkurs prowadzony był w czterech kategoriach wiekowych:

Kategoria I– młodzież Szkół Podstawowych, Klasa I- III
Temat: Na leśnej polanie.

Kategoria II młodzież Szkól Podstawowych, kasa IV- VI
Temat: Kropla, strumień, jezioro- leśny mokry świat.

Kategoria III– młodzież Szkól Podstawowych, klasa VII-VIII
Temat: Jakie korzyści czerpiemy z lasu.

Kategoria IV – młodzież Szkół Ogólnokształcących i ponadpodstawowych Szkół zawodowych.
Temat: Znaczenie różnorodności biologicznej w lasach, mój wpływ na jej zachowanie.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że nasza uczennica Zuzanna Nędza zajęła I miejsce w swojej kategorii wiekowej i odebrała zasłużoną nagrodę 13 czerwca 2022r. w Warszawie.
Składamy serdeczne gratulacje dla Zuzanny i życzymy wielu sukcesów w kolejnych latach.

Wychowawczyni
mgr Monika Kyrc