You are currently viewing „Jedynka” pomaga!

„Jedynka” pomaga!

Samorząd Uczniowski pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie paczki dla wybranej rodziny. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Dzięki Państwa zaangażowaniu i dobroci, pewna rodzina dostała wspaniały prezent, którego na pewno nie zapomni do końca życia.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.
Rodzina od samego początku była zaskoczona ilością paczek. Nie spodziewali się takiej pomocy od obcych ludzi. Widać było zmieszanie i zakłopotanie w ich zachowaniu. Po naszych namowach zaczęli otwierać paczki. Ogromnym zaskoczeniem dla Patryka okazał się rower. Gdy tylko go ujrzał, nie mógł odmówić sobie pierwszej przejażdżki, cieszył się że będzie miał jak dojeżdżać do szkoły i po zakupy. Rodzice bardzo ucieszyli się z żywności i środków czystości. Jak rozpakowaliśmy pudło z odzieżą, pani Elżbieta z czułością niemal oglądała każdą rzecz. Bardzo wzruszyli się informacją, że dotrze jeszcze do nich „przesyłka” z opałem oraz przygotowanymi dla nich upominkami.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina.
Pani Elżbieta jest bardzo wdzięczna za okazaną pomoc. Rodzina pragnie przekazać ogromne podziękowania oraz najserdeczniejsze życzenia świąteczne dla tak wspaniałych i dobrych ludzi, jakimi okazali się darczyńcy.