You are currently viewing KONKURS RECYTATORSKI W ZERÓWCE

KONKURS RECYTATORSKI W ZERÓWCE

W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w Zerówce odbywa się szereg działań , które mają zachęcić uczniów do sięgania po książkę. Jednym z takich wydarzeń był Jesienny Konkurs Recytatorski, który odbył się 24 października. Dzieci podczas zajęć dydaktycznych zapoznały się z twórczością Marii Konopnickiej. Następnie chętne dzieci pięknie recytowały wybrane wiersze. Jury, w którego składzie była także Pani Justyna Szewczyk, przyznało pierwsze miejsce Emilce R., która zaprezentowała wiersz „Bocian”, drugie miejsce otrzymała Michalina M. , a trzecie Julia C., które przedstawiły własną interpretację wiersza pt. „Jesienią”. Ponadto za udział w konkursie nagrody otrzymali: Ewa Sz., Antonina P., Hania P., oraz Jakub Z. Nagrodami były książki z serii „Czytam sobie” zakupione dzięki środkom finansowym na realizację działań promujących czytelnictwo. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Wychowawczyni: Sylwia Sajduk