You are currently viewing Magia Bożego Narodzenia

Magia Bożego Narodzenia

W grudniu uczniowie „Jedynki” kolejny raz wzięli udział w konkursie na świąteczny wystrój sal lekcyjnych. Konkurs miał na celu stworzenie w salach świątecznej atmosfery oraz pobudzenie w uczniach aktywności twórczej. Wspólnie z wychowawcami uczniowie wykazali się pomysłowością i dużym wkładem własnej pracy.

W dniu 19.12.2019 r. komisja konkursowa (dyrekcja, opiekun samorządu oraz członkowie SU) miała bardzo trudne zadanie, oceniając przygotowane dekoracje. W każdej z sal można było znaleźć coś wyjątkowego: wystrój okien, ozdoby choinkowe wykonane różnymi technikami plastycznymi, gazetki bożonarodzeniowe oraz papierowe girlandy i wiszące świąteczne ozdoby. Po wnikliwym zapoznaniu się ze wszystkimi dekoracjami komisja wyłoniła zwycięzców.

kl. I – III:

1 miejsce – s. 8 (kl. 1a, 2a)
2 miejsce – s. 9 (kl.1b, 2b)
3 miejsce – s. 12 (kl. 3c).

kl. IV-VIII

1 miejsce – s. 4 (kl. 6b)
2 miejsce – s. 20 (kl. 6a)
3 miejsce – s. 13 (kl. 4a)

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło 20 grudnia 2019 r. podczas jasełek. Zwycięskie klasy otrzymały kosze pełne słodkości.

Gratulujemy!