You are currently viewing „Matejkowski Festiwal Nauki i Pasji”

„Matejkowski Festiwal Nauki i Pasji”

W dn. 15 marca 2019 r. wybrani uczniowie naszej szkoły wzięli udział w powiatowych konkursach przedmiotowych w ramach „Matejkowskiego Festiwalu Nauki i Pasji” w Liceum Ogólnokształcącym w Wieliczce. Uczniowie mogli też zwiedzić szkołę, dowiedzieć się o warunkach naboru, obejrzeć ciekawe pokazy chemiczne oraz spektakl teatralny.

Na zakończenie festiwalu odbyła się uroczysta gala z wręczeniem nagród najlepszym uczestnikom konkursów przedmiotowych. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
– w konkursie matematycznym: II miejsce zajęła Joanna Kasprzycka, a III miejsce zdobył Krzysztof Socha;
– w konkursie geograficznym: II miejsce zajęła Anna Cebula, a III miejsce otrzymał Eryk Federyga;
– w konkursie biologicznym: II miejsce zdobyła Izabela Śliwa;
– w konkursie mitologicznym: II miejsce otrzymała Maria Sowińska.

Serdecznie gratulujemy!!!

Justyna Szewczyk