You are currently viewing Ogólnopolski konkurs na Eko – Strój

Ogólnopolski konkurs na Eko – Strój

Serdeczne gratulacje dla Aleksandry Michalskiej z Oddziału Przedszkolnego, której praca została wyróżniona w ogólnopolskim konkursie na Eko – Strój.

Konkurs zorganizowało Gminne przedszkole w Szaflarach pod honorowym patronatem Wójta Gminy Szaflary, w ramach obchodów Światowego Dnia Ziemi 2022.
Celem konkursu było między innymi zagospodarowanie odpadów przydatnych do ponownego wykorzystania, oraz pogłębienie dotychczasowej wiedzy odnośnie znaczenia recyklingu dla ochrony środowiska.

Aleksandra zaprojektowała suknię wieczorową wraz z dodatkami i wykonała ją z folii, jednorazowych łyżek i plastikowych nakrętek. Unikatową stylizację pięknie zaprezentowała przed komisją. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów w dziedzinie mody.

Wychowawczyni Sylwia Sajduk