You are currently viewing Timszel

Timszel

Pamiętasz co oznaczał ten gest?

No, no – jeszcze nie zaglądaj do „Czytaj więcej”. Nie, nie – przypomnij sobie! … No dobrze, teraz już możesz

Oczywiście „młodość”. Ci, którzy uczestniczyli w egzoenergetycznej konferencji Ojca Łukasza wiedzą to najlepiej… Gdyby zapomnieli, na zdjęciach poniżej jest zawarte przypomnienie.

Czy Ojcu Łukaszowi udało się „obudzić” młodzież i pokazać Im, że mogą więcej? Sądząc po reakcjach naszych uczniów – TAK! Timszel!

Celem działalności Ojca Łukasza jest zmobilizowanie i pobudzenie młodzieży do działania. Odciągnięcie sprzed monitorów oraz zachęcenie do tego, żeby nie marnowali życia zamykając się w czterech ścianach, ale poszukiwali nowych inspiracji, wykorzystując dary – talenty lub pasje, które otrzymali od Stwórcy. Możesz, dasz radę!

Myślę, że teraz majowe Dni talentów i pasji , organizowane w naszej szkole, nabrały głębi i sensu…

Ojciec Łukasz obiecał, że razem z wiosną, znów nas odwiedzi. Dał jeden warunek. Otóż prosił, aby następna Jego konferencja odbyła się dla całej szkoły… Jednocześnie… Jednocześnie?!

Pomysłodawczynią wizyty Ojca Łukasza w naszej szkole była Pani Monika Jarmołowska (Rada Rodziców). Całość zorganizował Pan Mateusz Mazurek.

Baaaaaaardzo Im za to dziękuję – Ilona Dziuba

PS
Myślę, że powinnam coś wyjaśnić… Otóż podczas konferencji przypomniałam sobie moją życiową dewizę – TIMSZEL, co znaczy MOŻESZ, istotę jednej z ulubionych przeze mnie książek pt. Na wschód od Edenu Johna Steinbecka.