You are currently viewing Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka

„Wszystkiego, co naprawdę trzeba wiedzieć o tym, jak żyć, co robić i jak postępować, nauczyłem się w przedszkolu”.
Robert Fulghum
27.10.2022 w Punkcie Przedszkolnym naszej szkoły, dzieci które w tym roku rozpoczęły przygodę z przedszkolem, zostały uroczyście pasowane. Najpierw starsze dzieci – 5-latki powitały młodsze w naszym przedszkolu i opowiedziały im o nim. Młodsze przedszkolaki również pięknie zaprezentowały swoje role. Nie zabrakło pięknej pani Jesieni, piosenek i jesiennego kujawiaczka. Po części artystycznej dzieci wypowiedziały przysięgę i zostały pasowane przez panią dyrektor, ołówkiem przygotowanym specjalnie na tę okazję. Następnie, po sesji zdjęciowej i wręczeniu dyplomów oraz upominków odbył się poczęstunek zorganizowany przez rodziców. W miłej atmosferze spędziliśmy to popołudnie – integrując środowisko przedszkolne ze środowiskiem rodzinnym.
Wychowawca:
Iwona Suder