You are currently viewing PIŁKA HALOWA CHŁOPCÓW

PIŁKA HALOWA CHŁOPCÓW

W dniu 7 października równocześnie na dwóch halach sportowych rozpoczęły się zmagania gminne w halowej piłce nożnej chłopców, w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W pierwszej fazie grupowej rozgrywek nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze, osiągając trzy zwycięstwa i jedną porażkę, co zagwarantowało im awans do półfinału. W okrojonym składzie nasi uczniowie w meczu o wejście do finału pokazali wielką wolę walki i duże umiejętności wygrywając 1 do 0 ze Szkołą Podstawową nr 4. W następnym meczu po zaciętym finale nieznacznie i pechowo ustępują 4 do 2 ekipie ze Śledziejowic, zajmując w ostatecznej klasyfikacji drugie miejsce.
W składzie naszej reprezentacji grali: Dąbrowski Wiesław, Kopcik Wiktor, Kowalik Norbert, Madeja Jan, Karteczka Jakub, Słomski Mikołaj, Stan Kamil, Przystał Antonio, Żyła Bartosz, Kudlik Miłosz.

Dariusz Dębski (nauczyciel prowadzący drużynę)