You are currently viewing Podsumowanie akcji charytatywnej” Pies w potrzebie” na rzecz bezdomnych zwierząt ze schroniska w Krakowie

W dniach 28 listopada – 9 grudnia 2016 r. w naszej szkole odbyła się zbiórka darów na rzecz bezdomnych zwierząt ze schroniska przy ul. Rybiej 3 w Krakowie. Organizatorzy akcji uczniowie oddziału integracyjnego I h wraz z wychowawcą panią Elżbietą Dudą z przyjemnością pragną poinformować, że zbiórka karmy, koców i innych rzeczy zakończyła się ogromnym sukcesem. Za pieniądze wrzucane do puszki kupiliśmy ogromną budę i jeszcze zostało na zakup karmy. Zebraliśmy m.in.: kilkadziesiąt kilogramów karmy suchej i mokrej, ogromną ilość koców, kołder i innych materiałów, które posłużą za legowisko dla zwierząt oraz miski, smycze i inne akcesoria. Wszystkim, którzy wspomogli naszą akcję serdecznie dziękujemy. Ogromne podziękowania należą się również państwu Beacie i Piotrowi Palonkom, pani Katarzynie Dudzie i uczennicom Ih z wychowawcą za dostarczenie darów naszym podopiecznym ze schroniska. Ich trud został także doceniony przez dyrekcję schroniska, która przygotowała dla nich Certyfikat Wielkiego Serca.

Takie efekty podejmowanych działań pozwalają wierzyć w dobro ludzi i dają energię na przeprowadzanie kolejnych akcji charytatywnych. Teraz dla podopiecznych schroniska zima na pewno będzie odrobinę cieplejsza a w miseczkach będzie pełno.

Liczymy na was w przyszłym roku!!!!

Przypominamy również o tym, że cały rok możecie karmić zwierzaki drogą internetową, To takie proste, nic nas nie kosztuje, a może na prawdę pomóc. Co trzeba zrobić? Wystarczy wejść na stronę www.karmimypsiaki.pl, wybrać psiaka, któremu chcemy pomóc i zostawić swój adres e-mail.

W imieniu tych niekochanych, porzuconych, potrzebujących psiaków z krakowskiego schroniska dziękuję uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły za wielkie serca, pomoc i wsparcie.

Elżbieta Duda