Szanowni Rodzice!

Zakończenie roku szkolnego zawsze jest okazją do podsumowań, wspomnień i refleksji. To także najlepszy moment, aby podziękować, wyrazić głęboką wdzięczność za trud włożony w kształtowanie charakterów, za trudną ale piękną pracę nad wzrastaniem młodych ludzi w miłości i mądrości. Mijający rok szkolny należał do bardzo trudnych i wymagał od Państwa większego zaangażowania w prawidłowy przebieg zdalnej edukacji. Serdecznie dziękuję Wszystkim za włączenie się w odpowiedzialny proces edukacji, za życzliwość i okazywane zrozumienie. Wdzięczność, która jest darem serca, kieruję do każdej rodziny, za atmosferę wychowawczą, za pomoc i konstruktywną współpracę, za tworzenie wspólnie z nami nauczycielami pełnej zrozumienia Szkolnej Rodziny, w której każdy jest doceniony i akceptowany. Swoje serdeczne podziękowanie chciałabym zakończyć słowami Jana Pawła II, przyjaciela młodych i najdoskonalszego wychowawcy:

Bądź wdzięczny za czas obowiązków i spraw pilnych, bo dzięki nim żyjesz pełnią życia”.

A po sprawach trudnych i pilnych następuje czas odpoczynku, stąd moje życzenia radosnego, zdrowego i bezpiecznego spędzenia wolnych chwil wakacyjnych.

Do zobaczenia we wrześniu

(-) Lucjan Rówiński