You are currently viewing Primus inter pares

Primus inter pares

PRIMUS INTER PARES
(najlepszy wśród równych)

Wymienione, w tej zakładce, osoby to uczennice i uczniowie wybitni. Na Ich świadectwach widnieją oceny celujące i bardzo dobre oraz wzorowe zachowanie. Czyli charakteryzują Ich nie tylko świetne wyniki w nauce, ale przede wszystkim godna naśladowania postawa uczniowska! Każdy z Nich oprócz ogromnego uznania otrzymuje skromną nagrodę srebrną broszę będącą obrazem ptaka. Jedno skrzydło uczniom-ptakom dała szkoła i rodzice. Nad drugim tym jeszcze „koronkowym” młoda osoba musi jeszcze popracować, ale już sama… Broszę tę przygotowała specjalnie dla nas Pani Iwona Tamborska – znakomita, utytułowana i sławna w całym świecie krakowska artystka sztuki biżuteryjnej (logo Jej firmy jest widoczne na zdjęciu poniżej).

OTO ONA – LAUREATKA WW NAGRODY W ROKU SZKOLNYM 2019/2020:

Antonina Osińska – 8a

Serdecznie Jej gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!