26 maja odbyły się gminne zawody w siatkówce plażowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Do rywalizacji przystąpiło aż 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy – A i B. Zawodniczki SP1 od początku prezentowały świetną formę i ogromną wolę walki. W fazie
grupowej nie dały szans swoim rywalkom, wychodząc z grupy z pierwszego miejsca i nie tracąc przy tym ani jednego seta! Dynamiczna gra, świetna współpraca i sportowy charakter sprawiły, że nasze dziewczęta pewnie zameldowały się w finale turnieju. W meczu o złoty medal SP1 zmierzyła się z drużyną SP6. Finał dostarczył wielu emocji i pięknych akcji, jednak tym razem rywalki okazały się lepsze. Nasze zawodniczki zakończyły turniej ze srebrnym medalem.

Reprezentantki szkoły: Lorek Natalia oraz Windak Adrianna.

Gratulujemy całej drużynie wspaniałego występu i życzymy kolejnych sukcesów na sportowych arenach!
Monika Janas
