You are currently viewing Ślubowanie czwartoklasistów i siódmoklasistów

Ślubowanie czwartoklasistów i siódmoklasistów

Dnia 11 października 2019r. w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Nauczyciela. Z tej okazji przedstawienie przygotowali uczniowie klas piątych i szóstych pod kierunkiem pani Agaty Dylawerskiej. Młodzi artyści piosenką, tańcem i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień w roku szkolnym. Uczniowie docenili i podkreślili swoją wdzięczność za codzienny trud pracy nauczyciela, jego poświęcenie, czujność i troskę o dobro wychowanków.

W tym też dniu odbyło się ślubowanie klas pierwszych, czwartych i siódmych. Na zakończenie uroczystości głos zabrał Dyrektor Lucjan Rówiński, który mówił o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękował za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzył wielu sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Po zakończonej akademii uczniowie udali się do klas.

Agata Dylawerska