You are currently viewing Świetlicowy Dzień Dziecka

Świetlicowy Dzień Dziecka

Pierwszego czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. W naszej szkole to również był niezwykły dzień. Na świetliczaków czekała fantastyczna zabawa pod hasłem ”Super Piraci-poszukiwanie zaginionego skarbu”. Ukryty w butelce list oraz zagadki i zadania pomogły dzieciom odnaleźć mapę i dotrzeć do pirackiej skrzyni skarbów.
Nauczyciele świetlicy przygotowali również inne atrakcje. Między innymi była włoska słodka nić czyli wata cukrowa, malowanie twarzy, puszczanie mydlanych baniek w rozmiarze XXL czy rozbijanie pinaty ze słodyczami. Nie mogło zabraknąć zabawnych zdjęć w kolorowych perukach, czy okularach z fotobudki. Atrakcja na świeżym powietrzu okazała się strzałem w dziesiątkę i zabawą na 102.
Oby radość i uśmiechy nie tylko w Dniu Dziecka gościły na twarzach naszych uczniów.

Nauczyciele świetlicy

Świetlicowy Dzień dziecka 2022