You are currently viewing ŚWIĘTO MISIA W PRZEDSZKOLU

ŚWIĘTO MISIA W PRZEDSZKOLU

Ostatni tydzień listopada jak co roku w przedszkolu mija w wyjątkowej atmosferze, gdyż 25 listopada swoje święto obchodzi największy przyjaciel każdego przedszkolaka – pluszowy miś.

W naszym przedszkolu świętowaliśmy przez cały tydzień. Dzieci rozpoznawały różne bajkowe misie na ilustracjach, opowiadały o swoim najukochańszym pluszowym misiu, który niestety w tym roku musiał zostać w domu.

Mimo to bawiliśmy się wspaniale, układając misiowe puzzle, śpiewając piosenki o misiach, tańcząc do misiowych hitów, degustując pyszny miodek i wykonując różne prace plastyczne z misiem w roli głównej.

Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową w wesołej, misiowej fotobudce. Wzięliśmy też udział w akcji Misiowej Mamy, z którą połączyliśmy się on-line i wykonując zadanie, które nam powierzyła – zbudowanie największego misia z klocków – otrzymaliśmy piękny certyfikat. Na koniec zabawy przedszkolaki otrzymały dyplomiki za aktywny udział w zajęciach.

Wychowawca: Iwona Suder