You are currently viewing Szach  mat?

Szach mat?

Notice: Undefined index: file in /home/gimwiel/ftp/wp-includes/media.php on line 1734

Dnia 8 stycznia 2014r. rozpoczęły się zmagania szachistów na etapie gminnym…

… Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice i trzech uczniów, którzy w komplecie awansowali do etapu powiatowego. Pierwsze trzy miejsca zajęły zawodniczki naszego gimnazjum: pierwsza była Marcelina Dębowska, druga Justyna Małysa, trzecie Weronika Ślęczka. Natomiast wśród chłopców zwyciężył Jan Krzysztof Duda, drugi był Wojciech Zdeb, czwarty Krzysztof Karpała.

Dzień później również w sali Magistratu w Wieliczce gimnazjadę w szachach na etapie powiatowym wygrała Michalina Dębowska, trzecie miejsce zajęła Justyna Małysa, piąte Weronika Ślęczka. Wśród chłopców tym razem zabrakło Jana Krzysztofa Dudy, jednak otrzymał on „dziką kartę” i będzie reprezentował nasze gimnazjum na etapie wojewódzkim. W klasyfikacji chłopców Wojciech Zdeb zajął drugie miejsce, a Krzysztof Karpała trzecie.

Awans do zawodów wojewódzkich wywalczyli: Michalina Dębowska, Justyna Małysa, Wojciech Zdeb i oczywiście Jan Krzysztof Duda. Gimnazjada odbędzie się w lutym w Olkuszu. Opiekunem naszych szachistów jest Pani Urszula Klucznik.

Gratulujemy !