You are currently viewing Szlachetna paczka – podsumowanie akcji

Szlachetna paczka – podsumowanie akcji

Samorząd Uczniowski pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie paczki dla wybranej rodziny. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Dzięki Państwa zaangażowaniu i dobroci, pewna rodzina dostała wspaniały prezent, którego na pewno nie zapomni do końca życia.


Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Od momentu od kiedy paczki były wnoszone, panowała wielka radość i miłe zaskoczenie wywołane ilością prezentów. Pani Laura i pan Robert patrzyli na wszystko z niedowierzaniem, byli bardzo wzruszeni, a od chwili, w której rodzina usłyszała od Wolontariuszy, że również otrzymała bon na rehabilitacje Kamila, nie była w stanie powstrzymać łez.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina.

Z całego serca dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie w przygotowaniu dla nas paczki prezentów. Żadne słowa nie są w stanie opisać naszej wdzięczności. Bon, który Państwo nam podarowaliście, przybliży Kamila do lepszego funkcjonowania. A to wszystko dzięki Wam… Dziękujemy!!!
Na nadchodzące święta chcielibyśmy złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia oraz Błogosławieństwa Bożego na Nowy Rok.