You are currently viewing Udział zerówki w Gminnym Konkursie „Moja mama – mój cały świat”

Udział zerówki w Gminnym Konkursie „Moja mama – mój cały świat”

Konkurs plastyczny „Moja Mama – Mój cały Świat” to coroczne lokalne wydarzenie w Wieliczce, w którym dzieci przygotowują prace plastyczne z okazji Dnia Matki. Organizatorami są Urząd Miasta i Gminy w Wieliczce, Wielickie Centrum Kultury oraz Solne Miasto. W bieżącym roku Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka – Pan Rafał Ślęczka zaprosił dzieci ze szkół i przedszkoli do udziału w konkursie na pracę przestrzenną, która pokaże Mamę oczami dziecka – ciepło, szczerze, pięknie i po swojemu. W konkursie liczył się pomysł, emocje i prawdziwa opowieść. Powstało bardzo wiele pięknych, kreatywnych prac pełnych miłości. Były kwiaty, serca, rodzinne symbole. Dzieci przedstawiały chwile spędzone z mamą za pomocą kompozycji zawierających wzruszające detale.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 31 maja 2026 r. w Wielickim Centrum Kultury. Z przyjemnością informujemy, że Hanna Janus z kl. 0 zajęła 2 miejsce.

 

Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich uzdolnień.

                                                                                                      Sylwia Sajduk