You are currently viewing W tym roku również nie zawiedliśmy! Szlachetna paczka zrobiona i doręczona!

W tym roku również nie zawiedliśmy! Szlachetna paczka zrobiona i doręczona!

Samorząd Uczniowski pragnie serdecznie podziękować wszystkim osobom, które włączyły się w przygotowanie paczki dla wybranej rodziny. Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne. Dzięki Państwa zaangażowaniu i dobroci, pewna rodzina dostała wspaniały prezent, którego na pewno nie zapomni do końca życia.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki.

Kiedy przyjechaliśmy do rodziny nie mogli uwierzyć w to, że ten duży samochód przyjechał do nich. Pytali czy to wszystko dla nich. Pan Janusz pomagał przy wnoszeniu paczek do domu. Dzieci przebywały w innym pokoju i wyglądały z radością przez okno. Po wniesieniu wszystkich paczek, zaprosiliśmy panią Małgorzatę z dziećmi, aby zaczęły otwierać prezenty. Na początku dzieci były trochę skrępowane, bo niecodziennie zdarza im się dostawać tyle paczek. Przemek odważył się jako pierwszy. Następnie Marcel i Ola przystąpili do otwierania paczek. Z wielką nieśmiałością otwierali poszczególne prezenty, ale gdy w paczce zauważyli prezenty szczególnie dla nich, zaczęły się cieszyć, bawić, pokazywać mamie i tacie. W domu panował chaos. Prezenty dla pani Małgorzaty zostały otwarte przez pana Janusza – pani Małgorzata nie mogła uwierzyć, że ktoś mógł sprawić im tak ważne i cenne dla nich prezenty. Mężczyzna był bardzo onieśmielony ilością i dopasowaniem wszystkich prezentów dla żony i dzieci. Przemek, który otrzymał wędkę i kołowrotek wraz z całym osprzętem od razu stwierdził, że musi iść na ryby. Marcel rozpakował samochód i tata musiał mu pomoc w uruchomieniu go. Ola, kiedy zauważyła wózek dla lalek – od razu poprosiła tatę, by pomógł jej go złożyć. Pani Małgorzata bardzo ucieszyła się z oczyszczacza powietrza i łóżka. Stwierdziła że w szpitalu był podobny oczyszczacz i lekarz prowadzący w zaleceniach zaznaczył, że taki powinna zakupić do domu. Pan Janusz tak na prawdę nie miał czasu na cieszenie się z prezentów dla niego, zajmował się dziećmi. Rodzina otrzymała o wiele więcej niż oczekiwała.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina.
Jesteśmy bardzo wdzięczni za radość jaka została sprawiona dzieciom. Pani Małgorzata powiedziała: „nie spodziewałam się, że ktoś może nam tak bardzo pomóc”. Życzymy Darczyńcom, by święta dla nich były zdrowe, radosne. Przekazujemy Wam kartki świąteczne przygotowane przez dzieci. Niech one będą dla Was wyrazem naszej wdzięczności.