Warsztaty – Tradycyjna Palma Wielkanocna

W oddziale przedszkolnym 08.04.2022 r. dzięki zaangażowaniu rodziców, oraz zdolnościom plastycznym dzieci, ożyła piękna polska tradycja zdobienia palm Wielkanocnych.
Rodzice, oraz rodzeństwo dzieci tworzyli wraz z nimi przepiękne palmy z bukszpanu, suchej trawy, kłosów zboża, gałązek wierzby, wstążek i kwiatów z bibuły.
Podczas warsztatów dzieci wykazały się kreatywnością, współpracą, samodzielnością i odpowiedzialnością. Radosne i dumne z wykonanej pracy pójdą z rodziną do kościoła w Niedzielę Palmową.

Dziękujemy serdecznie rodzicom za mile spędzony czas. Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim uczniom, ich rodzicom, Dyrektorowi, Pani Wicedyrektor, nauczycielom, oraz pracownikom Szkoły Podstawowej nr 1 w Wieliczce zdrowia, radości, wszelkiej obfitości i mnóstwa słonecznych wiosennych dni.