You are currently viewing WYGRAJMY KSIĄŻKI DO BIBLIOTEKI – ZRÓBMY TO RAZEM!

WYGRAJMY KSIĄŻKI DO BIBLIOTEKI – ZRÓBMY TO RAZEM!

UWAGA, UWAGA! Zróbmy coś razem i weźmy czynny udział w konkursie organizowanym przez EMPIK pt. TYSIĄC POWODÓW BY CZYTAĆ !

Rada Rodziców podjęła trudne zadanie wspólnego zdobycia książek do naszej szkolnej biblioteki. 1000 książek, które dzieci wybiorą sobie same… Jak pysznie, takie wygrane razem, książki będą smakować! Włączyła się do tej akcji społeczność szkolna (uczniowie, nauczyciele, pozostali rodzice). Angażujemy całe rodziny, swoich przyjaciół i znajomych, absolwentów… Ale czy robią to wszyscy? A Ty drogi czytelniku tej informacji jesteś z nami razem? Głosowanie przecież nic nie kosztuje… O przepraszam – kosztuje kilka sekund dziennie. Trzeba bowiem głosować każdego dnia i przypilnować, aby to uczynili nasi najbliżsi. Być może proszę o wiele. Ale jednak proszę – włącz się i Ty w tę akcję!

Więcej informacji – zobacz tutaj…