You are currently viewing Wyniki XI edycji konkursu pt. „Aforyzmy i myśli o książce w interpretacji plastycznej.

Jury przyznało 3 nagrody oraz 1 wyróżnienie. Nagrodzone prace zostały wyeksponowane w bibliotece szkolnej na wystawie pokonkursowej… Uroczyste rozdanie nagród laureatom konkursu odbędzie się podczas „Poranku kolęd”. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy umiejętności wypowiadania się w formie plastycznej, wyobraźni i wrażliwości estetycznej!!!

I miejsce – Łukasz Bruzda (2c) za interpretację aforyzmu „Książki – to okno na świat, to promień słońca, który rozświeca ciemne noce, to najlepszy doradca we wszystkich sprawach.” (Stanisław Lem):

II miejsce – Weronika Piotrowicz (1a) za interpretację aforyzmu „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.” (Wisława Szymborska):

III miejsce – Natalia Kucharska (2f) za interpretację aforyzmu „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.” (Wisława Szymborska):

Wyróżnienie – Zuzanna Kowalska (1h) za interpretację aforyzmu „W bibliotece znajdziesz wszystko, czego chcesz, starą prawdę, mądrą bajkę, piękny wiersz.” (Krystyna Wodnicka):

Wszystkim jeszcze raz serdecznie gratulujemy!!!

Organizatorzy konkursu: Justyna Szewczyk i Maria Pająk-Wilk.