You are currently viewing ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WAKACYJNEJ AKCJI CZYTELNICZEJ!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W WAKACYJNEJ AKCJI CZYTELNICZEJ!

Biblioteka szkolna SP1 zaprasza do udziału w wakacyjnej akcji czytelniczej pod hasłem „PASZPORT CZYTELNICZY”.

W czerwcu podczas wizyt w bibliotece czytelnicy mogli odebrać paszport, w którym mogą wpisywać tytuły książek przeczytanych podczas wakacji, narysować jej głównego bohatera, wpisać ulubiony cytat, zaznaczyć na mapie, z której części świata pochodzi autor, oraz zapisać najmilsze chwile wakacji. We wrześniu, po powrocie do szkoły należy zgłosić się z wypełnionym paszportem do biblioteki po pieczątki – jak w prawdziwym paszporcie.

Jeśli ktoś nie zdążył odebrać paszportu w bibliotece, a chciałby dołączyć do wakacyjnej przygody z książką, może pobrać i wydrukować paszport (vide zakładka Biblioteka – zobacz tutaj).

Zapraszamy do udziału w wakacyjnej zabawie!

Justyna Szewczyk (nauczycielka biblioteki)