You are currently viewing „Życie  jest  sekundą, spraw  by  było  godziną !”

„Życie jest sekundą, spraw by było godziną !”

Notice: Undefined index: file in /home/gimwiel/ftp/wp-includes/media.php on line 1734

Czerwona kokardka w przestrzeni publicznej jest symbolem…

…solidarności z ludźmi żyjącymi z HIV i chorymi na AIDS. W Polsce każdego dnia statystycznie 3 osoby dowiadują się o zakażeniu HIV.

1 grudnia w naszej szkole zaakcentowaliśmy Światowy Dzień (Walki z) AIDS. Z tej okazji uczniowie klas drugich przygotowali plakaty profilaktyczne pod opieką nauczycielek biologii Pań: Moniki Kalety, Izabelli Kozikowskiej-Trzepli. W ramach godzin wychowawczych uczniowie rozmawiali z wychowawcami i pedagogiem szkolnym n.t. drogi zakażeń choroby i jej profilaktyki.