You are currently viewing ŻYCZEŃ MOC!

ŻYCZEŃ MOC!

Zbliżają się cudownie radosne, pełne ciepła rodzinnego i zaskakująco śnieżne Święta Bożego Narodzenia. Nadchodzi też Nowy, pełen dwójek, Rok 2022… Z tej okazji Pan Dyrektor śle całej naszej szkolnej społeczności życzenia:

Wszystkim nam zabrakło wspólnego kolędowania… Ale chórzyści, pod kierunkiem Pani Jadwigi Szado, i klasa 4b, ze swoją wychowawczynią Panią Urszulą Klucznik, pamiętali o wypełnieniu tej luki… Przygotowali dla nas niezwykły koncert. Aby w nim uczestniczyć wystarczy „kliknąć” w obrazek poniżej!

Dodatkowo uczniowie klasy 3c wraz z Panią Małgorzatą Leśniowską również „przyrządzili” dla nas „smakowitą” i bardzo miłą niespodziankę. Żeby ją zobaczyć prosimy, aby „kliknąć” w obraz poniżej.

No i, żeby zrobiło się nam zupełnie cieplutko w sercach, nasze najmłodsze przedszkolaki, pod kierunkiem swoich wychowawczyń Pani Iwony Suder i Pani Elżbiety Cholewczuk, zaśpiewały dla nas cudnie. Posłuchajcie – wystarczy „kliknąć” w obrazek poniżej!

Oczywiście do świątecznych i noworocznych życzeń dołączamy się i my – WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE, WIELU RADOŚCI I CAŁEGO MNÓSTWA NIESPODZIANEK (OCZYWIŚCIE WYŁĄCZNIE TYCH MIŁYCH)!

Zespół redakcyjny