Jak dojechać do szkoły autobusem?

Autobusów szkolnych (w dawnym znaczeniu tego określenia, czyli specjalnych autobusów dowożących tylko dzieci do szkoły) już nie ma… Obecnie dzieci dojeżdżają autobusami miejskimi. Obsługuje je Wielicka Spółka Transportowa.

Uczniowie naszej szkoły mogą korzystać z bezpłatnej linii G1 należącej do floty autobusów ww. spółki transportowej. Dzieci są zaopiekowane przez specjalnego pracownika szkoły zarówno w autobusie, jak i w drodze do oraz ze szkoły. Dodatkowo nasi uczniowie mogą korzystać z oferty transportu kolejowego (linia B1), który też jest bezpłatny – trzeba tylko pobrać specjalny bilet w sekretariacie.

Obowiązujący (aktualizowany na bieżąco) rozkład jazdy „naszego” autobusu linii G1 można zobaczyć – tutaj… w  zakładce Aktualne Rozkłady Jazdy.