Echa ze świetlicy

Świetlicowy Dzień dziecka 2022

Świetlicowy Dzień Dziecka

Autor: pak | 14 czerwca 2022

Na świetliczaków czekała fantastyczna zabawa pod hasłem ”Super Piraci-poszukiwanie zaginionego skarbu”.

Dzień Ziemi 2022

Światowy Dzień Ziemi

Autor: pak | 16 maja 2022

Święto to zostało ustanowione w 1970 roku, obecnie jest obchodzone w 192 krajach. W Polsce Dzień Ziemi świętujemy od 1990 roku.
Idea troski o naszą planetę łączy ludzi na całym świecie.

Laureatki konkursu

Rozstrzygnięcie konkursu „Wiosenne nakrycie głowy z jajem”

Autor: pak | 6 maja 2022

Wyłoniono zwycięzców konkursu na wiosenny kapelusz.

Rekrutacja do świetlicy 2022/23

Autor: pak | 21 kwietnia 2022

Informacja o Karcie zgłoszenia

Życzenia od Świetlicy

Autor: pak | 16 kwietnia 2022

Zajęcia z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej

Autor: Jagoda | 17 marca 2022

W ostatnim tygodniu lutego uczniowie świetlicy uczestniczyli w szkoleniu, które miało na celu przygotować ich do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, czyli do momentu przyjazdu lekarza.

KONKURS PLASTYCZNY „RUDOLF CZERWONONOSY”

Autor: Szkola | 6 grudnia 2021

Nauczyciele świetlicy szkolnej zapraszają do udziału w świątecznym konkursie plastycznym!

PUSTA MISKA – zbiórka karmy dla zwierząt

Autor: Szkola | 4 listopada 2021

Z okazji Światowego Dnia Zwierząt oraz nadchodzącej zimy, która zawsze jest trudnym czasem dla wszystkich czworonogów po raz kolejny świetlica szkolna zorganizowała zbiórkę karmy dla bezdomnych zwierząt.

WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA ZAJĘĆ ŚWIETLICOWYCH!

Autor: Szkola | 31 sierpnia 2020

Szanowni Państwo! W związku z informacją uzyskaną od Powiatowego Inspektora Sanitarnego informuję, że szkoła będzie organizować zajęcia świetlicowe dla wszystkich uczniów zdeklarowanych do opieki świetlicowej. Świetlica będzie pracować w normalnych godzinach tj. od 7.00 do 17.00. Bardzo proszę Państwa o zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa oraz zaleceń sanitarnych podczas przyprowadzania i odbierania dzieci ze szkoły. Z […]