Uwaga uczniowie oddziałów ósmych!

   Zasady rekrutacji do szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2019/2020 będą Wam przekazywane na bieżąco przez doradcę zawodowego i wychowawczynie.

 

Uwaga Rodzice przyszłych pierwszoklasistów!

   Trwa rekrutacja do oddziałów 1.

  Oto informacje na ten temat zamieszczone na stronie internetowej Gminy Wieliczka - zobacz tutaj... Prosimy o uważność ponieważ materiały dotyczące szkół podstawowych znajdują się pod materiałami związanymi z rekrutacją do przedszkoli. Znajdziecie tam Państwo wszelakie akty prawne, informacje i dokumenty do pobrania. Oprócz wniosku (dzieci spoza rejonu) i zgłoszenia (dzieci rejonowe), które zamieszczamy poniżej:

1. wniosek - zobacz tutaj...

2. zgłoszenie - zobacz tutaj... , uwaga oto ważna informacja - zgłoszenia należy składać wyłącznie w dniach od 2 marca do 23 marca 2020r. !

3. zgoda na zakwalifikowanie dziecka do oddziału integracyjnego - zobacz tutaj...

   Wnioski i zgłoszenia prosimy składać w sekretariacie szkoły, który jest czynny codziennie w godzinach od 7:30 do 15:30.

   Informujemy, że w związku z zawieszeniem zajęć w szkołach i wprowadzonymi wymogami bezpieczeństwa na terenie kraju, w rekrutacji do szkół istnieje możliwość zdalnego składania wniosków z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej. W rekrutacji do naszej  szkoły - w postaci skanów podpisanych zgłoszeń/wniosków wydrukowanych z naszej strony internetowej wraz z załącznikami. Prosimy, by owe skany dokumentów rekrutacyjnych przesyłać na następujący adres poczty elektronicznej:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   Ponadto istnieje również możliwość telefonicznego umówienia spotkania w szkole celem szybkiego i sprawnego złożenia wniosku rekrutacyjnego.

 

Uwaga Rodzice przyszłych przedszkolaków!

   Zaczyna się rekrutacja do oddziałów przedszkolnych, która ma charakter elektroniczny na gminnym poziomie. Dostęp do platformy internetowej obsługującej proces rekrutacji umożliwiony zostanie od dnia 2 marca 2020 r. od godz. 8.00 w celu przeglądania ofert oraz wprowadzania i edycji wniosków rekrutacyjnych, pod adresem: wieliczka.przedszkola.vnabor.pl

  Oto ważne informacje na ten temat zamieszczone na stronie internetowej Gminy Wieliczka - zobacz tutaj... Znajdziecie tam Państwo wszelakie akty prawne, informacje i dokumenty do pobrania.

   Informujemy, że w związku z zawieszeniem zajęć i wprowadzonymi wymogami bezpieczeństwa na terenie kraju, w rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w naszej szkole istnieje możliwość zdalnego składania wniosków z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej. W rekrutacji do naszych oddziałów przedszkolnych - w postaci skanów podpisanych wniosków wydrukowanych z systemu naborowego wraz z załącznikami. Prosimy, by owe skany dokumentów rekrutacyjnych przesyłać na następujący adres poczty elektronicznej:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

   Ponadto istnieje również możliwość telefonicznego umówienia spotkania w szkole celem szybkiego i sprawnego złożenia wniosku rekrutacyjnego.

 

 

Szukaj


Zdjęcia szkoły

  • sp1_10_19
  • sp1_1_19
  • sp1_1_4_19
  • sp1_1_5_19
  • sp1_1_6_19
  • sp1_2_19
  • sp1_7_19
  • sp1_8_19
  • sp1_9_19
  • szkola-16