You are currently viewing Co dalej gimnazjalisto?

Co dalej gimnazjalisto?

Każdego roku uczniowie klas III stają przed pytaniami – decyzją: Co dalej? Jaką wybrać szkołę? Jaki zawód chcę wykonywać? Czy mam predyspozycje do wymarzonej przeze mnie pracy? Na te i inne pytania mamy nadzieję odpowie wystawa zorganizowana przez uczennice z klasy 2a (Natalia Kmiecik, Gabriela Kościółek, Irmina Leżańska, Pola Palonek) w ramach projektu edukacyjnego ”Moja decyzja kluczem do kariery zawodowej”.

Do tworzenia wystawy wykorzystano różne materiały m.in.:
1. „Barometr zawodów 2015 – Obserwatorium rynku pracy w Małopolsce”,
2. Aktualną ofertę edukacyjną krakowskiego, ponadgimnazjalnego szkolnictwa technicznego 2016, uzyskaną w trakcie „XIV Styczniowych Spotkań Gimnazjalistów”.
Spotkania od 2003 r. corocznie organizowane są w obiektach Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Melioracji przy ul. Ułanów 9 w Krakowie.

Irena Stanek

nauczyciel informatyki, doradca zawodowy