You are currently viewing Koncert kolęd – Jasełka „Hej kolęda, kolęda…”

Koncert kolęd – Jasełka „Hej kolęda, kolęda…”

20 grudnia 2019 roku uczniowie klasy 2 c zademonstrowali swoje zdolności artystyczne podczas uroczystości Koncert kolęd – Jasełka „Hej kolęda, kolęda…”. Każdy z nich był aktorem w przedstawieniu „1:0 dla nieba” oraz muzykiem i piosenkarzem podczas grania na flecie i śpiewania kolęd. Niejeden zaprezentował się jako tancerz w układzie choreograficznym. Nie zabrakło też utalentowanych solistek.

Po występie mali artyści zostali nagrodzeni pochwałą Dyrekcji oraz gromkimi brawami Widowni. Poprzez program artystyczny uczniowie klasy 2 c chcieli jednak nie tylko wprowadzić społeczność szkolną w klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Jasełka były inne – pokazywały nie typową szopkę i żłóbek, ale walkę miedzy dobrem a złem, rozgrywającą się często w naszym życiu. Co wygra? Wiele zależy od nas!

Urszula Plis