You are currently viewing Sukcesy w 68. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

Sukcesy w 68. Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim

W dniach 8-9 marca 2023 r. w Wielickim Centrum Kultury odbyły się eliminacje gminne 68. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego.

Naszą szkołę wzorowo reprezentowali:
– w turnieju recytatorskim kategorii kl. I- III: Weronika Gaca, Pola Marks – Ochońska, Michał Husarz oraz Victor Niewiadomski,
– w turnieju recytatorskim kategorii kl. IV-VI: Hanna Stan, Magdalena Mróz oraz Lena Tobiczyk,
– w turnieju recytatorskim kategorii kl. VII-VIII: Liwia Gawlik,
– w turnieju „Wywiedzione ze słowa”: Maria Fasuga oraz Lena Tobiczyk,
– w turnieju „Poezja śpiewana”: Zuzanna Mucha.

Jury w składzie: Patrycja Durska, Jagoda Pietruszkówna, Martyna Lechman doceniło występy 8 naszych uczestników, przyznając 2 nagrody i 6 wyróżnień.
W turnieju recytatorskim kategorii kl. I- III: wyróżnienia otrzymali wszyscy nasi reprezentanci: Weronika Gaca, Pola Marks – Ochońska, Michał Husarz oraz Victor Niewiadomski.

W turnieju recytatorskim kategorii kl. IV-VI: Hanna Stan zajęła II miejsce, a Lena Tobiczyk otrzymała wyróżnienie.

W turnieju recytatorskim kategorii kl. VII-VIII: Liwia Gawlik zajęła II miejsce (ex aequo).

W turnieju „Poezja śpiewana”: Zuzanna Mucha otrzymała wyróżnienie.

Do etapu powiatowego zakwalifikowały się Hanna Stan oraz Liwia Gawlik. Eliminacje powiatowe odbędą się w Wielickim Centrum Kultury w dniach 27-28 marca 2023r.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Justyna Szewczyk
Koordynator szkolny konkursu