You are currently viewing Sukcesy w eliminacjach gminnych  66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Sukcesy w eliminacjach gminnych 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

W dniu 23 lutego 2021 roku w Wielickim Centrum Kultury odbyły się eliminacje gminne 66. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Ze względu na konieczność zastosowania się do zasad reżimu sanitarnego w tym roku Konkurs Recytatorski wyglądał nieco inaczej niż zwykle: z zachowaniem dystansu społecznego, w maseczkach, bez pamiątkowych zdjęć grupowych. Ale jak zwykle… emocji nie brakowało!!!

Naszą szkołę reprezentowali laureaci etapu szkolnego:
– w Turnieju Recytatorskim kl.I-III: Hanna Stan (3c), Amalia Kamisińska (2d), Pola Marks-Ochońska (1b) oraz Karolina Ciaputa (2d);

– w Turnieju Recytatorskim kl.IV-VIII: Zofia Wojdała (8a), Julia Barnat (7b) oraz Mateusz Kmiecik (7b).

Wystąpienia oceniało jury w składzie: Patrycja Durska, Jagoda Pietruszkówna oraz Artur Wołoch. Werdykt jury: https://youtu.be/D4h9xk7CBps. W tym roku jury nagrodziło występy trzech naszych uczennic:
Hania Stan zajęła I miejsce,
Julia Barnat – II miejsce (ex aequo),
Zofia Wojdała – III miejsce (ex aequo).

Uczennice te awansowały do etapu powiatowego, który odbędzie się 8 marca br.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

Justyna Szewczyk (nauczycielka biblioteki)