You are currently viewing Dzień Języków Obcych

Dzień Języków Obcych

27.09 uczniowie kl. IV a i IV b wzięli udział w obchodach Dnia Języków Obcych w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Kampusie Wielickim. Dzieci miały możliwość nauki słownictwa i wyrażeń w języku węgierskim, niemieckim i hiszpańskim. Nie zabrakło także zabaw, w których nasi podopieczni mogli sprawdzić swoje umiejętności w posługiwaniu się j. angielskim.

Podczas warsztatów uczniowie układali gigantyczne puzzle, rysowali flagi krajów europejskich, walczyli z czasem podczas gry interaktywnej, tworzyli drzewo uczuć w j. hiszpańskim, odkrywali znaczenie słów w j. węgierskim oraz używali zwrotów grzecznościowych w j. niemieckim. Było sporo śmiechu i świetnej zabawy, ale przede wszystkim możliwość nauki w ciekawy i angażujący sposób.

Monika Płoszaj – Stan i Małgorzata Roehlich